فروش بیت کوین

فروش بیت کوین

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

فروش بیت کوینفروش بیت کوین

بیت کوین

شرکت (Wilshire Phoenix) ، یک شرکت مالی نسبتاً تازه کار در نیویورک ، در ماه می اقدام به راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس (Bitcoin & Treasury Investment Trust ETF) همراه با شرکت (NYSE Arca) کرده است. تا آن زمان ، دوازده پیشنهاد ETF بیت کوین(Bitcoin) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) رد شده بود – از جمله ۹ مورد در یک روز. اما برخلاف سایر برنامه های( ETF) ، (Wilshire Phoenix’s ETF) در اوراق بهادار بیت کوین (bitcoin ) و اوراق بهادار ایالات متحده سرمایه گذاری خواهد کرد ، که معمولاً به آن اوراق خزانه یا (T-bills ) گفته می شود.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال حاضر برنامه را بررسی می کند.

ویلیام هرمن (William Herrmann) ، بنیانگذار و شریک مدیریت شرکت (Wilshire Phoenix) ، در مصاحبه ای تلفنی گفت: ” ” (ETF) وابسته به بیت کوین (bitcoin) پیشنهادی ما کاملاً متفاوت از مواردی است که قبلاً برای تصویب به کمیسیون ارسال شده بودند.” “برای ذکر چند تفاوت می توان گفت ترکیب (Trust ) بسیار متفاوت از موارد قبلی است. ( Trust ) چند دارایی است ( شامل بیت کوین bitcoin و اوراق خزانهT-Bills) ، به جای این که فقط بیت کوین (bitcoin ) باشد. ”

(SEC) مدت زیادی برای تأیید (ETF) جهت قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال ، با استناد به سابقه ی نسبتاً کم بازار و خطرات احتمالی برای سرمایه گذاران ، مردد بوده است. این آژانس تعدادی از پیشنهادات را رد کرده است ، در حالی که سایر متقاضیان پرونده های خود را پس گرفته اند.

هرمن (Herrmann ) گفت: (Wilshire ETF) چندین مکانیزم برای رفع این نگرانی ها دارد.

هرمن توضیح داد که (Trust ) به طور خودکارو به صورت ماهانه خود را به تعادل می رساند تا نگرانی های احتمالی مربوط به نوسانات قیمت فروش بیت کوین (bitcoin) را برطرف کند. اساساً ، اگر نوسانات قیمت بیت کوین (bitcoin) افزایش یابد ، این شاخص میزان قرار گرفتن آن در معرض کریپتوکارنسی را کاهش می دهد و در عوض میزان قرار گرفتن در معرض اوراق خزانه (Treasury bills) را افزایش می دهد. با کاهش ناپایداری بیت کوین (bitcoin) ، برعکس آن اتفاق می افتد.

وی گفت که ارزش گذاری شفاف خواهد بود و این شاخص در پرتال های بلومبرگ (Bloomberg ) و (Thomson Reuters) نشان داده می شود.

وی افزود: نرخ مرجع بیت کوین Bitcoin (CME) داده ها را برای قیمت بیت کوین (Bitcoin) در( Trust) تأمین می کند ، نه اینکه از یک روش قیمت داخلی (یا یکی از طرف های مرتبط ) استفاده کند.

شرکت (Wilshire Phoenix) همچنین امیدوار است با استفاده از توافق به اشتراک گذاری نظارت ، نگرانی های (SEC) درباره ی دستکاری بازار را برطرف کند ، یکی از مؤلفه هایی که قانونگذار تأکید می کند هنگام رد برنامه اخیر بیت کوین (ETF) مورد نیاز بوده است. هرمن (Herrmann) گفت:

“(CME) توافق های اشتراك گذاری نظارت با بازار آتی (CME) و همچنین بخش مربوط به بازار نقدی را دارد كه اساس ارزش های بیت کوین (bitcoin ) تراست (Trust) را تشکیل می دهد. این موضوع نگرانی های( SEC ) راجع به عدم توافق های اشتراک گذاری نظارت با بازار نقدی مربوطه ، که چیزی است که متقاضیان قبلی نتوانسته اند به آن رسیدگی کنند ، را رفع کرده است.

اخیراً ، (SEC) شرکت مدیریت دارایی (Bitwise) را رد کرده است. در یک حکم ۱۱۲ صفحه ای که در تاریخ ۹ اکتبر منتشر شد ، قانونگذار گفت که توافق نامه های اشتراک نظارت ضروری است و دستکاری بازار همچنان یک نگرانی واقعی است.

به تازگی در ماه سپتامبر ، جی کلایتون (Jay Clayton) ، رئیس( SEC) گفت که با وجود پیشرفت بسیار در فضا ، هنوز مسئله ی مربوط به دستکاری در بازار حل نشده است.

برای پیشنهاد (Wilshire Phoenix) ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، (SEC) در ماه ژوئن پذیرش اظهار نظر ها در مورد این پیشنهاد را آغاز کرد ، اگرچه انتشار تصمیم نهایی تا چند ماه دیگر طول خواهد کشید. این آژانس در حال حاضر پذیرش نظرات را از ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ آغاز کرده است.

هرمن درباره شانس تایید پیشنهاد (ETF) خوشبین است و می گوید “ما (ETF) را با حمایت سرمایه گذاران و همچنین بازارهای عادلانه ، منظم و کارآمد توسعه داده ایم.” برای خرید و فروش بیت کوین به سایت دلاریپتو https://dollarypto.com/ مراجعه کنید


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.chatmarg.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.chatmarg.ir | نقشه سایت